Live Matches

Live Football Streaming - Watch today's games online!

Channel Browse the day's football matches below and find the latest links to watch the action unfold online. Previews and analysis are listed for each game as well as the latest videos and channels to stream each match live!


1400: Le Havre v Lorient
1400: Lazio v Atalanta
1400: Juve Stabia v Pordenone
1400: Pescara v Spezia
1400: Venezia v Salernitana
1400: Virtus Entella v Trapani
1400: Korona Kielce v Wisla Plock
1400: BATE Borisov v FK Gomel
1400: Rigas FS v BFC Daugavpils
1400: Kungsbacka DFF Women v KIF Orebro Women
1430: RB Leipzig v Wolfsburg
1430: Werder Bremen v Hertha Berlin
1430: Fortuna Dusseldorf v Mainz
1430: Augsburg v Bayern Munich
1430: Union Berlin v SC Freiburg
1430: Spartak Moscow v Rubin Kazan
1500: Atletico Madrid v Valencia
1500: Barnsley v Swansea
1500: FC Dornbirn 1913 v FC Juniors OO
1500: Hamilton v Hibernian
1500: Kilmarnock v Livingston
1500: Motherwell v Aberdeen
1500: St Mirren v St Johnstone
1500: Ostersunds FK v Sirius
1500: Västerås SK FK v Mjällby AIF
1500: Brommapojkarna v Dalkurd FF
1500: Alcorcon v Almeria
1500: Ponferradina v Numancia
1500: FK Armavir v Rotor Volgograd
1515: Vejle v Kolding IF
1530: Trabzonspor v Gazisehir Gaziantep FK
1530: Istanbul Basaksehir v Goztepe
1530: Sigma Olomouc v Ceske Budejovice
1530: FC Fastav Zlín v Mlada Boleslav
1530: Al Ain SCC v Hatta Dubai
1530: Al Wahda Abu Dhabi v Al Nasr SC
1530: Shabab Al Ahli Dubai v Baniyas SC
1530: Khor Fakkan v Al Jazira SC
1600: LASK Linz v SV Mattersburg
1600: SK Sturm Graz v FC Salzburg
1600: SCR Altach v FC Flyeralarm Admira
1600: FC Chiasso v Kriens
1600: Stade Lausanne-Ouchy v Wil 1900
1600: Dinamo Minsk v FC Vitebsk
1600: Baltika Kaliningrad v Neftekhimik Nizhnekamsk
1600: Torpedo Moscow v Chertanovo
1630: Lyon v Dijon
1630: Legia Warsaw v Lech Poznan
1700: Napoli v Verona
1700: Benevento v Perugia
1700: Standard Liege v Genk
1700: Zenit St Petersburg v Rostov
1700: Winterthur v FC Vaduz
1700: Kristiansund BK v Rosenborg
1700: Elche v Sporting Gijon
1700: Lugo v Huesca
1700: Eskilstuna United Women v Kristianstads Women
1715: Banfield v Atlético Tucumán
1730: Borussia Dortmund v Borussia M'gladbach
1730: Getafe v Leganes
1730: AZ v Heerenveen
1730: RKC v Ajax
1730: Olympiakos v OFI Crete
1800: Basel v FC Thun
1800: Young Boys v Neuchatel Xamax
1800: FC Schaffhausen v Grasshoppers
1800: Ankaragucu v Besiktas
1800: Slavia Prague v FK Pribram
1800: Al Wasl SC v Sharjah SCC
1800: Atlanta United v New England Revolution
1830: CFR Cluj v CS U Craiova
1845: FC Twente v Willem II
1900: Reims v Montpellier
1900: Angers v Brest
1900: Metz v Nantes
1900: Toulouse v Lille
1900: Nimes v Amiens
1900: KV Kortrijk v Zulte-Waregem
1900: KV Oostende v Eupen
1900: Jagiellonia Bialystok v Cracovia Krakow
1900: Independiente del Valle v SD Aucas
1900: Extremadura v Rayo Vallecano
1930: Agrigento Beach v Waasland-Beveren
1930: Valerenga v Stabaek
1930: CA Independiente v Argentinos Jrs
1945: Juventus v Bologna
1945: FC Utrecht v PSV
1945: VVV v Vitesse
1945: Sligo Rovers v Derry City
2000: Mallorca v Real Madrid
2000: The Strongest v Club Aurora
2000: Club Atletico Progreso v Danubio
2030: Seattle Sounders FC v FC Dallas
2110: Estudiantes Rio Cuarto v Belgrano
2115: Guayaquil City v El Nacional
2130: Ayacucho FC v Unión Comercio
2145: Patronato Parana v Newell's
2210: Libertad Asuncion v Sol de America
2215: Sport Boys Warnes v Blooming
2300: Cruz Azul v Monarcas Morelia
2300: Toronto FC v DC United
2300: Nacional De Football v Cerro
2330: Macara v Deportivo Cuenca
2345: Academia Deportiva Cantolao v Real Garcilaso
000: CA Talleres de Córdoba v Lanus
015: River Plate Asuncion v Olimpia Asuncion
030: Royal Pari FC v Destroyers
100: Pachuca v Juarez FC
200: Sport Boys v CD Universidad San Martin
300: Necaxa v Club America
300: Real Salt Lake v Portland Timbers
500: Busan I Park v Ansan Greeners FC
500: Kagoshima United v Renofa Yamaguchi
600: Mito Hollyhock v Machida Zelvia
600: Tochigi SC v FC Ryukyu
600: Zweigen Kanazawa v Montedio Yamagata
600: FC Gifu v Ehime FC
600: Melbourne City v Adelaide United
600: Gangwon FC v FC Seoul
700: Suwon FC v Seoul E-Land FC
700: JEF Utd Chiba v Kashiwa Reysol
800: Fagiano Okayama v V-Varen Nagasaki
800: Sydney FC v Wellington Phoenix
800: Jeonbuk Motors v Pohang Steelers
830: Tianjin Teda v Beijing Renhe
930: FC Orenburg v Krylia Sovetov
930: SV Kapfenberg v Grazer AK
1000: Daegu FC v Ulsan Hyundai
1100: CD Alaves v Celta Vigo
1100: AC Horsens v Hobro IK
1100: Fuenlabrada v Albacete
1115: PEC Zwolle v ADO Den Haag
1130: Sassuolo v Inter Milan
1200: FC Ufa v CSKA Moscow
1200: Kayserispor v Kasimpasa
1200: EIF v AC Oulu
1200: TPV v KTP
1200: FK Spartaks v Metta-LU
1200: Accrington Stanley v Ipswich
1200: Djurgardens Women v Pitea IF Women
1215: Hearts v Rangers
1230: VfB Stuttgart v Holstein Kiel
1230: Hannover 96 v VfL Osnabruck
1230: Bochum v Karlsruher SC
1230: Torpedo Zhodino v Isloch
1230: Shanghai Shenhua v Dalian Yifang
1230: Jiangsu Suning FC v Hebei CFFC
1230: Henan Jianye v Chongqing Lifan
1300: Real Sociedad v Real Betis
1300: Sonderjyske v FC Nordsjaelland
1300: AGF Aarhus v Silkeborg IF
1330: St Polten v FK Austria Vienna
1330: WSG Swarovski Tirol v Hartberg
1330: KV Mechelen v Antwerp
1330: FC Emmen v Fortuna Sittard
1330: FC Groningen v Sparta Rotterdam
1330: FC Academica Clinceni v Viitorul Constanta
1400: Bordeaux v St Etienne
1400: Cagliari v Spal
1400: Sampdoria v Roma
1400: Udinese v Torino
1400: Chievo v Ascoli
1400: Pisa v Crotone
1400: Wigan v Nottm Forest
1400: Arka Gdynia v Lechia Gdansk
1430: Cologne v Paderborn
1430: Arsenal Tula v PFC Sochi
1430: Alanyaspor v Caykur Rizespor
1430: Bohemians 1905 v Opava
1430: Viktoria Plzen v Banik Ostrava
1500: Espanyol v Villarreal
1500: Lugano v FC Zurich
1500: Lucerne v FC Sion
1500: Servette v St Gallen
1500: FC Copenhagen v Esbjerg
1500: FK Dnyapro v Shakhter Soligorsk
1500: CA Aldosivi v Defensa y Justicia
1500: FK Liepaja v Valmieras FK
1500: Deportivo La Coruna v Malaga
1515: Panionios v Asteras Tripolis
1545: Feyenoord v Heracles
1545: ACS Sepsi v Astra Giurgiu
1600: Monaco v Rennes
1630: Gornik Zabrze v LKS Lodz
1630: IFK Norrkoping v Kalmar FF
1630: Norrby IF v Trelleborgs FF
1700: TSG Hoffenheim v Schalke
1700: Parma v Genoa
1700: Anderlecht v Sint-Truidense
1700: Dinamo Moscow v Krasnodar
1700: Denizlispor v Fenerbahce
1700: Lyngby v Brondby
1700: Molde v Haugesund
1700: Ranheim v Odd BK
1700: Stromsgodset v Lillestrom
1700: Viking FK v Tromso
1700: Dinamo Brest v FC Slutsk
1700: FK Teplice v Sparta Prague
1700: Oviedo v Girona
1700: Tenerife v Racing Santander
1715: Gimnasia LP v Union Santa Fe
1715: Sporting Cristal v Pirata FC
1730: Athletic Bilbao v Valladolid
1730: AEK Athens v Volos NFC
1800: Unam Pumas v Leon
1800: America de Quito v Fuerza Amarilla SC
1830: Chindia Targoviste v FCSB
1900: Cercle Brugge v Charleroi
1900: Sarpsborg v SK Brann
1930: Huracan v San Lorenzo
1930: Deportivo Municipal v UTC Cajamarca
1930: Deportes Iquique v Huachipato
1945: AC Milan v Lecce
2000: Marseille v Strasbourg
2000: Empoli v Cremonese
2000: Sevilla v Levante
2000: Philadelphia Union v New York Red Bulls
2000: Real Zaragoza v Mirandes
2015: LDU Quito v Delfin SC
2145: Rosario Central v Velez Sarsfield
2145: Cerro Porteno v Sportivo San Lorenzo
2200: Almagro v Quilmes
2200: Cesar Vallejo v Universitario de Deportes
2200: Coquimbo Unido v O'Higgins
2200: Argentino Penarol v Boston River
2300: Barcelona Guayaquil v Emelec
2345: Sportivo Luqueno v Guarani Asuncion
030: Curico Unido v CD Antofagasta
100: Monterrey v Chivas Guadalajara
130: Minnesota United v LA Galaxy
1700: Rakow Czestochowa v Slask Wroclaw
1700: FK Gorodeya v Energetik-BGU Minsk
1800: Konyaspor v Yeni Malatyaspor
1800: Midtjylland v Randers FC
1800: Bodo-Glimt v Mjondalen
1800: Orebro SK v Elfsborg
1800: IFK Goteborg v Djurgarden
1800: Osters IF v Syrianska FC
1830: CSM Politehnica Iasi v FC Botosani
1900: NAC v De Graafschap
1900: PSV Reserves v FC Eindhoven
1900: Ajax Reserves v FC Utrecht Reserves
1900: AZ Reserves v NEC
1930: Arminia Bielefeld v Hamburg
1945: Lens v Auxerre
1945: Brescia v Fiorentina
2000: Frosinone v Livorno
2230: Universidad de Concepcion v Union La Calera
2300: Central Cordoba SdE v Estudiantes LP
2300: Deportivo Santaní v Deportivo Capiata
120: Colon v Godoy Cruz
1715: Al Hilal Riyadh v Al-Sadd SC
1800: Orgryte IS v Degerfors
1945: Derry City v St Patrick's Athletic
130: Boca Juniors v River Plate
1200: FK Jelgava v Riga FC
1300: Guangzhou Evergrande v Urawa Red Diamonds
 

Share Page

Football on TV

Afghanistan: TEN Sports LIVE
Albania: SuperSport 1 Digitalb
Algeria: Al Jazeera Sports
Argentina: ESPN, ESPN Cono Sur
Australia: ESPN2 Australia
Austria: Sky Go, Sky Sport 1
Azerbaijan: AZTV
Bosnia: Open Broadcast Network, BHT
Botswana: SuperSport 3 Africa
Bulgaria bTV Action
Cameroon: SuperSport Select
Chile: ESPN Latin America Andina
China: CCTV 5, QQ Sports Live
Colombia ESPN HD Latin
Costa Rica: ESPN HD Latin
Croatia: Arena Sport 1
Cyprus: Cytavision, Nova Sports 1
Czech Republic CT4 Sport
Côte d'Ivoire: SuperSport 10
Denmark: TV3 +, TV2, 6'Eren, Canal 9
Egypt Al Jazeera Sports +3
Finland Canal More Urheilu
France beIN Sport 2
Africa, SuperSport 10, Setanta Sports
Georgia: Rustavi 2
Germany: Sky Sport 1, Sky Bundesliga
Greece Nova Sports 1, ERT
Hungary: Digi Sport 1
India: TEN Action, TEN Sports LIVE
Indonesia: SCTV
Iran: Channel 3
Ireland: Sky Sports 2, RTE 2
Israel: Sport 5 Israel
Italy: Sky Calcio 2, Sky Sport 3 Italia
Japan: Sukachan 1
Latvia: Viasat Sport Baltic
Malta: Go Sports 5
Morocco: Al Jazeera Sports HD
Netherlands: Sport1, Eredivisie Live
Northern Ireland: RTE 2
Norway: Viasat Sport, TV2 Sumo
Pakistan: TEN Sports Pakistan
Poland: nPremium 3 HD, Polsat
Portugal: Sport TV2, RTP International
Qatar Al Jazeera Sports HD (JSC)
Romania: Digi Sport 1, Dolce Sport
Russia: NTV+ Football
Saudi Arabia Al Jazeera Sports +3
Senegal: SuperSport Select
Singapore mio Sports 1
Slovakia Jednotka
Slovenia SportKlub Slovenia
Somalia Al Jazeera Sports HD1, Al
South Sudan SuperSport Select, SuperSport 10, SuperSport 3 Africa
Spain C+ Liga de Campeones / HD
Sri Lanka TEN Action, TEN Sports LIVE
Sudan Al Jazeera Sports +3, Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +4
Swaziland SuperSport Select, SuperSport 10, SuperSport 3 Africa
Sweden Viasat Sport
Switzerland SF zwei
Syria Al Jazeera Sports +3
Tanzania SuperSport 3 Africa, SuperSport 10, SuperSport Select
Thailand True Sport HD, True Sport 1
Togo SuperSport 10, SuperSport Select, SuperSport 3 Africa
Tunisia Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +3, Al Jazeera Sports +4
Turkey Dsmart Isteizle Live
Uganda SuperSport 10, SuperSport 3 Africa, SuperSport Select
Ukraine 2+2
United Arab Emirates Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +3, Al Jazeera Sports +4
United Kingdom Sky Sports 3D, Sky Sports 2/HD, Sky Sports Events Centre
United States FOX Deportes, Fox Soccer Channel, Fox Soccer 2Go
Uruguay ESPN Cono Sur, ESPN HD Latin
Venezuela ESPN HD Latin, ESPN Venezuela
Yemen Al Jazeera Sports +4, Al Jazeera Sports +3, Al Jazeera Sports HD1
Zambia SuperSport Select, SuperSport 3 Africa, SuperSport 10
Zimbabwe SuperSport 3 Africa, SuperSport 10, SuperSport Select



© Live-Streaming.net - Privacy Policy | Contact Us | Notice & Takedown

* Advertising disclosure: Links to bookmakers are sponsored ads and the website will receive a commission from visitors following them and signing up.

* 18+ Only - Gamble Responsibly.