Live Football Streaming - Watch today's games online!

Channel Browse the day's football matches below and find the latest links to watch the action unfold online. Previews and analysis are listed for each game as well as the latest videos and channels to stream each match live!

Watch Live Football Here!


18+ Only - T&C Applies, accounts must be funded to watch. Geographic restrictions apply. Please gamble responsibly - BeGambleAware.org

Football:


0000: Union La Calera v Coquimbo Unido
0000: Tigres FC v Bogota FC
0300: Las Vegas Lights FC v New Mexico United
0530: Gimpo FC v Chungnam Asan FC
0600: Cerezo Osaka v Shonan Bellmare
0600: Avispa Fukuoka v Vissel Kobe
0600: Montedio Yamagata v Albirex Niigata
0600: Thespa Kusatsu v Omiya Ardija
0600: Ventforet Kofu v Tochigi SC
0600: FC Seoul v Daegu FC
0700: Kashima Antlers v FC Tokyo
0700: Sanfrecce Hiroshima v Urawa Red Diamonds
0700: Sagan Tosu v Kyoto Sanga FC
0800: Consadole Sapporo v Kawasaki Frontale
0800: Nagoya Grampus v Yokohama F-Marinos
0800: Gamba Osaka v Kashiwa Reysol
0800: Tokushima Vortis v Machida Zelvia
0800: Seoul E-Land FC v Bucheon FC 1995
0830: Incheon Utd v Ulsan Hyundai
0900: Canberra Croatia FC v Monaro Panthers
0900: United City FC v Maharlika Manila FC
1030: FC Ryukyu v Yokohama FC
1030: Tanjong Pagar United v Young Lions
1030: Tampines Rovers FC v Geylang International
1030: FC Anyang v Ansan Greeners FC
1045: Sydney United 58 v Macarthur FC
1100: Oita v V-Varen Nagasaki
1100: Jeonbuk Motors v Pohang Steelers
1100: Mindil Aces v Hellenic AC
1145: Lokomotiv 1929 Sofia v Ludogorets Razgrad
1200: Greuther Furth v Sandhausen
1200: Holstein Kiel v Hansa Rostock
1200: Fortuna Dusseldorf v Arminia Bielefeld
1200: Nakhon Ratchasima v Khonkaen United
1200: AFC Eskilstuna v Orebro SK
1200: Sollentuna FK v Taby FK
1200: Örebro Syrianska IF v BK Forward
1200: Tvååkers IF v BK Olympic
1200: Vänersborgs IF v GAIS
1200: Azkals Development Team v Kaya FC
1230: Police Tero FC v Lamphun Warrior FC
1230: Hearts v Rangers
1300: Bari v Brescia
1300: Cagliari v Venezia
1300: Cittadella v Ternana
1300: Modena v Reggina
1300: Palermo v Sudtirol
1300: Parma v Frosinone
1300: Spal v Genoa
1300: JaPS v FF Jaro
1300: PIF Parainen v SJK II
1300: Chiangrai Utd v Sukhothai FC
1300: Cadiz v Villarreal
1300: Vendsyssel FF v FC Helsingor
1330: BG Pathum United v Muang Thong United
1330: Grazer AK v SK Sturm Graz II
1330: Rapid Vienna II v SV Lafnitz
1330: FC Flyeralarm Admira v FC Liefering
1400: Napoli v Torino
1400: St Etienne v Grenoble
1400: PK-35 v IF Gnistan
1400: Gornik Zabrze v Zaglebie Lubin
1400: Nykobing v Sonderjyske
1400: Malmo FF v Hammarby
1400: Orgryte IS v Brage
1400: Landskrona v Dalkurd FF
1400: Ostersunds FK v Halmstad
1400: Sutjeska Niksic v FK Jedinstvo Bijelo Polje
1400: FK Rudar Pljevlja v FK Jezero
1415: Sharjah SCC v Khor Fakkan
1415: Baniyas SC v Al Jazira SC
1430: RB Leipzig v Bochum
1430: SC Freiburg v Mainz
1430: Cologne v Borussia Dortmund
1430: Eintracht Frankfurt v Union Berlin
1430: Wolfsburg v VfB Stuttgart
1500: Brusque v Criciuma
1500: OH Leuven v Union Saint Gilloise
1500: Lommel v RWD Molenbeek
1500: Dundee Utd v St Johnstone
1500: St Mirren v Livingston
1500: Ayr v Inverness CT
1500: Cove Rangers v Arbroath
1500: Hamilton v Dundee
1500: Partick v Morton
1500: Queen's Park v Raith
1500: Banik Ostrava v Ceske Budejovice
1500: Mlada Boleslav v Sigma Olomouc
1500: Bohemians 1905 v Viktoria Plzen
1500: SK Prostejov v Sparta Prague B
1500: Tromso v Molde
1500: Hammarby TFF v Gefle IF
1500: IFK Haninge v FC Stockholm Internazionale
1500: Umeå FC v Sandvikens IF
1500: Lindome GIF v IFK Malmo
1500: Ljungskile SK v Torns IF
1500: Lunds BK v Oskarshamns AIK
1500: Ängelholms FF v Atvidabergs FF
1500: OFK Petrovac v Arsenal Tivat
1500: FK Decic Tuzi v FK Mornar Bar
1515: Perugia v Pisa
1515: Getafe v Valladolid
1515: Mirandes v Las Palmas
1515: Racing Santander v Malaga
1530: Vizela v Portimonense
1530: Cambuur Leeuwarden v PSV
1600: Strasbourg v Rennes
1600: FC Salzburg v LASK Linz
1600: Austria Lustenau v Wolfsberger AC
1600: WSG Swarovski Tirol v Rapid Vienna
1600: Huachipato v CD Antofagasta
1630: Lech Poznan v Legia Warsaw
1630: Torque v Cerrito
1630: Degerfors v Djurgarden
1700: Inter Milan v Roma
1700: Basel v St Gallen
1700: Dibba Al Fujairah v Ajman SCC
1700: Al Nasr SC v Al Wasl SC
1700: Lillestrom v Bodo-Glimt
1700: Valerenga v Stromsgodset
1700: CS Mioveni v FC U Craiova 1948
1715: Westerlo v Zulte-Waregem
1715: KV Oostende v Genk
1730: Werder Bremen v Borussia M'gladbach
1730: Sevilla v Atletico Madrid
1730: FC Andorra v Levante
1745: FC Groningen v AZ
1800: Metz v Pau
1800: Annecy v SC Bastia
1800: Rodez v Amiens
1800: Valenciennes v Sochaux
1800: Niort v Guingamp
1800: Dijon v Le Havre
1800: Nimes v Paris FC
1800: Caen v US Quevilly
1800: Chaves v Estoril
1800: New England Revolution v Atlanta United
1800: Sparta Prague v Hradec Kralove
1900: Atletico Mineiro v Fluminense
1900: Internacional v Santos
1900: Ceara v America MG
1900: KFCO Beerschot Wilrijk v Deinze
1900: Ajax v Go Ahead Eagles
1900: Pogon Szczecin v Lechia Gdansk
1900: Palestino v Everton de Vina
1930: St Pauli v Heidenheim
1930: Grasshoppers v FC Zurich
1930: CFR Cluj v Petrolul Ploiesti
1945: Empoli v AC Milan
1945: Club Brugge v KV Mechelen
2000: PSG v Nice
2000: Mallorca v Barcelona
2000: Villarreal B v Burgos
2000: FC Twente v Vitesse
2000: Nacional Potosi v Royal Pari FC
2030: Guimaraes v Benfica
2030: Colorado Rapids v FC Dallas
2100: Sao Paulo v Independiente del Valle
2200: Atletico Fenix Montevideo v Nacional De Football
2200: Monagas v Metropolitanos FC
2215: Club Aurora v Atletico Palmaflor Vinto
2230: Ituano v CRB
2230: Charlotte FC v Philadelphia Union
2300: Flamengo v Bragantino
2300: Goias v Fortaleza
2300: Avai v Atletico Goianiense
2300: Athletico Paranaense v EC Juventude
2305: Monterrey v Pachuca
2330: Loudoun United FC v Detroit City FC
2345: Club 9 de Octubre v LDU Quito
0000: Pittsburgh Riverhounds v San Antonio FC
0000: Curico Unido v La Serena
0000: Maryland Bobcats FC v Albion San Diego
0015: Carabobo v Zamora
0030: FC Cincinnati v Chicago Fire
0030: Columbus Crew v New York Red Bulls
0030: CF Montreal v DC United
0030: Bolivar v Independiente Petrolero
0030: Defensor Sporting v Albion FC
0100: Corinthians v Cuiaba
0105: Atlas v Necaxa
0130: Rio Grande Valley FC Toros v Louisville City FC
0200: Mushuc Runa v Emelec
0300: San Jose Earthquakes v Minnesota United
0300: Vancouver Whitecaps v Austin FC
0300: Oakland Roots v Birmingham Legion FC
0330: LA Galaxy v Real Salt Lake
0330: Phoenix Rising FC v New York Red Bulls II
0500: Roasso Kumamoto v Blaublitz Akita
0500: Maitland FC v Lambton Jaffas
0530: Daejeon Hana Citizen v Gwangju FC
0600: Vegalta Sendai v Tokyo Verdy
0600: Mito Hollyhock v JEF Utd Chiba
0600: Zweigen Kanazawa v Fagiano Okayama
0600: Renofa Yamaguchi v Grulla Morioka FC
0600: Jeju United v Gangwon FC
0800: Gyeongnam FC v Jeonnam Dragons
0830: Suwon FC v Gimcheon Sangmu FC
0900: Mendiola FC v Stallion Laguna FC
0915: Slavia Prague B v MFK Vyskov
0930: Floridsdorfer AC v FC Blau Weiss Linz
1030: Balestier Khalsa FC v Lion City Sailors FC
1030: Albirex Niigata Singapore v Hougang United FC
1100: AFC Hermannstadt v ACS Sepsi
1115: Fortuna Sittard v FC Volendam
1130: Lazio v Spezia
1130: Buriram United v Prachuap FC
1130: Miedz Legnica v Stal Mielec
1200: Lorient v Lille
1200: Chonburi v Nong Bua Pitchaya
1200: HB Køge v FC Fredericia
1200: Naestved IF v Hillerød
1200: Utsiktens BK v Västerås SK FK
1200: IF Karlstad v Team TG FF
1230: Karlsruher SC v Nurnberg
1230: Magdeburg v Jahn Regensburg
1230: Kaiserslautern v Eintracht Braunschweig
1230: Ratchaburi FC v Lampang FC
1230: Anderlecht v Charleroi
1300: Port FC v Bangkok United
1300: Espanyol v Valencia
1300: Midtjylland v Viborg
1300: Silkeborg IF v AC Horsens
1300: FC Ilves v IFK Mariehamn
1300: Asteras Tripolis v OFI Crete
1315: FC Sion v Winterthur
1330: Excelsior v FC Utrecht
1330: NEC v Feyenoord
1330: SV Ried v SCR Altach
1330: Hartberg v Austria Klagenfurt
1400: Lecce v Cremonese
1400: Sampdoria v Monza
1400: Sassuolo v Salernitana
1400: AC Ajaccio v Clermont Foot
1400: Auxerre v Brest
1400: Toulouse v Montpellier
1400: Troyes v Reims
1400: Jagiellonia Bialystok v Korona Kielce
1400: GIF Sundsvall v IFK Norrkoping
1400: Varbergs BoIS FC v BK Hacken
1400: Norrby IF v Skövde AIK
1400: KuPS Kuopio v FC Honka
1400: FC Haka v SJK
1400: VPS Vaasa v HIFK
1400: AC Oulu v Lahti
1400: Djurgardens Women v AIK Women
1400: KIF Orebro Women v FC Rosengård Women
1400: Pitea IF Women v Hammarby Women
1400: Buducnost Podgorica v FK Iskra Danilovgrad
1415: Al Dhafra SCC v Shabab Al Ahli Dubai
1415: Al Bataeh v Al Wahda Abu Dhabi
1430: Hertha Berlin v TSG Hoffenheim
1500: MP v PEPO
1500: Gent v Cercle Brugge
1500: SK Beveren v Lierse Kempenzonen
1500: FC Fastav Zlín v Slovacko
1500: FK Jablonec v FC Brno
1500: FK Teplice v Pardubice
1500: Varnsdorf v FC Sellier Bellot Vlasim
1500: Brondby v Lyngby
1500: Vasalunds IF v Piteå IF
1500: Falkenbergs FF v Qviding FIF
1500: CA River Plate v Deportivo Maldonado
1515: Benevento v Ascoli
1515: Celta Vigo v Real Betis
1515: CD Alaves v Ponferradina
1515: Leganes v Albacete Balompie
1530: Rio Ave v Santa Clara
1530: Lugano v Servette
1530: Lucerne v Young Boys
1545: RKC v Sparta Rotterdam
1600: FK Austria Vienna v SK Sturm Graz
1600: Aalesund v Viking FK
1600: HamKam v FK Jerv
1600: Haugesund v Odd BK
1600: Sandefjord v Sarpsborg
1600: Nublense v O'Higgins
1605: Monaco v Nantes
1630: Schalke v Augsburg
1630: Widzew Lodz v Rakow Czestochowa
1630: Sirius v AIK
1630: Kalmar FF v Helsingborg
1630: HJK Helsinki v FC Inter
1630: Farul Constanta v UTA Arad
1700: Atalanta v Fiorentina
1700: Al Ain SCC v Al Ittihad Kalba
1700: FC Copenhagen v AGF Aarhus
1730: Girona v Real Sociedad
1730: Granada v Huesca
1730: Oviedo v FC Cartagena
1730: KV Kortrijk v Antwerp
1800: Pacos Ferreira v FC Arouca
1800: New York City FC v Orlando City SC
1800: Slavia Prague v Slovan Liberec
1800: Kristiansund BK v Rosenborg
1900: Standard Liege II v Anderlecht II
1900: FC Emmen v Heerenveen
1900: Colo Colo v Universidad Catolica
1900: Orense v Delfin SC
1930: FCSB v FC Arges Pitesti
1930: PAOK Salonika v Panathinaikos
1945: Juventus v Bologna
1945: Lens v Lyon
2000: Portland Timbers v Los Angeles FC
2000: Real Madrid v Osasuna
2000: UD Ibiza v Lugo
2000: Sint-Truidense v Eupen
2000: Universitario De Vinto v Always Ready
2000: Boston River v Rentistas
2030: Famalicao v Boavista
2100: Guairena FC v Olimpia Asuncion
2100: Tacuary v Sportivo Ameliano
2130: Cumbaya FC v SD Aucas
2200: Sporting Kansas City v Seattle Sounders FC
2200: Cobresal v Union Espanola
2215: The Strongest v Universitario de Sucre
2330: Libertad Asuncion v General Caballero JLM
2330: Montevideo Wanderers v Penarol
0000: Barcelona Guayaquil v Guayaquil City
0005: Santos Laguna v Mazatlan FC
0030: Oriente Petrolero v Blooming
0100: LA Galaxy II v Sacramento Republic
0130: Nashville SC v Houston Dynamo
0200: Leon v Tijuana
0600: Seongnam FC v Suwon Bluewings
1300: Lokomotiv Plovdiv v CSKA 1948 Sofia
1530: CSKA Sofia v Pirin Blagoevgrad
1600: FC Botosani v Universitatea Cluj
1600: Giannina v Panetolikos
1800: Slask Wroclaw v Warta Poznan
1800: FC Nordsjaelland v Randers FC
1800: IFK Varnamo v Mjällby AIF
1800: Trelleborgs FF v Jonkopings Sodra
1800: FC Trollhättan v IK Oddevold
1800: Beroe v Levski Sofia
1810: IFK Goteborg v Elfsborg
1900: Chindia Targoviste v Rapid Bucuresti
1945: Verona v Udinese
1945: Laval v Bordeaux
2000: Rayo Vallecano v Elche
2000: Real Zaragoza v Eibar
2015: Maritimo v Casa Pia
2100: Nacional Asuncion v 12 De Octubre Itaugua
2200: Universidad de Chile v Audax Italiano
2300: Guarani Asuncion v Resistencia FC
0000: Botafogo v Palmeiras
0100: Tecnico Universitario v Deportivo Cuenca
1800: Osters IF v Brommapojkarna
1945: Ross County v Motherwell
2300: Gremio v CSA
2300: CRB v Chapecoense
2300: Brusque v Sport Recife
2300: Operario PR v Vasco da Gama
0130: Cruzeiro v Ituano
1100: Daejeon Hana Citizen v Jeonnam Dragons
1130: Chungnam Asan FC v Seoul E-Land FC
0000: Charlotte FC v Columbus Crew
0030: Louisville City FC v Detroit City FC
0100: Inter Miami CF v Orlando City SC
0100: Memphis 901 FC v Rio Grande Valley FC Toros
0200: El Paso Locomotive FC v Colorado Switchbacks FC
0300: FC Tucson v Fuego FC
0945: Melbourne City v Western United FC
1245: Lion City Sailors FC v Albirex Niigata Singapore
1530: FC Hebar Pazardzhik v Lokomotiv 1929 Sofia
1600: FC Voluntari v CS Mioveni
1700: Stal Mielec v Pogon Szczecin
1710: FK Austria Vienna II v Grazer AK
1710: SKU Amstetten v SV Lafnitz
1710: Vorwarts Steyr v St Polten
1710: SV Kapfenberg v Rapid Vienna II
1730: Arminia Bielefeld v Karlsruher SC
1730: Jahn Regensburg v Greuther Furth
1730: FC Fredericia v Nykobing
1730: Fremad Amager v Hvidovre IF
1800: Pirin Blagoevgrad v Beroe
1900: FC Arges Pitesti v CS U Craiova
1930: TSG Hoffenheim v Werder Bremen
1930: FC Dornbirn 1913 v FC Blau Weiss Linz
1930: Jagiellonia Bialystok v Wisla Plock
1945: Inverness CT v Partick
0700: Brisbane Roar v Macarthur FC
0700: Central Coast Mariners v Newcastle Jets
0945: Sydney FC v Melbourne Victory
1230: St Johnstone v Celtic
1400: Slask Wroclaw v Gornik Zabrze
1500: Hibernian v Motherwell
1500: Arbroath v Dundee
1500: Ayr v Queen's Park
1500: Morton v Hamilton
1500: Raith v Cove Rangers
1530: Slavia Sofia v Septemvri Sofia
1630: Legia Warsaw v Warta Poznan
1800: Levski Sofia v Botev Plovdiv
1900: Cracovia Krakow v Lechia Gdansk
0300: Wellington Phoenix v Adelaide United
0500: Western Sydney Wanderers v Perth Glory
1400: Zaglebie Lubin v Korona Kielce
1500: Kilmarnock v Hearts
1545: Botev Vratsa v Arda Kardzhali
1630: Lech Poznan v Radomiak Radom
1930: Atlanta United v New York City FC
1930: Chicago Fire v New England Revolution
1930: DC United v FC Cincinnati
1930: Inter Miami CF v CF Montreal
1930: New York Red Bulls v Charlotte FC
1930: Orlando City SC v Columbus Crew

Racetracks:


Aintree
Ascot
Ayr
Ballinrobe
Bangor On Dee
Bath
Bellewstown
Beverley
Brighton
Carlisle
Cartmel
Catterick Bridge
Chelmsford City
Cheltenham
Chepstow
Chester
Clonmel
Cork
Curragh
Doncaster
Down Royal
Downpatrick
Dundalk
Epsom Downs
Exeter
Fairyhouse
Fakenham
Ffos Las
Fontwell Park
Galway
Goodwood
Gowran Park
Great Yarmouth
Hamilton Park
Haydock Park
Hereford
Hexham
Huntingdon
Kelso
Kilbeggan
Killarney
Kempton Park
Laytown
Leopardstown
Leicester
Limerick
Lingfield Park
Listowel
Ludlow
Market Rasen
Musselburgh
Naas
Navan
Newbury
Newcastle
Newmarket
Newton Abbot
Nottingham
Perth
Plumpton
Pontefract
Punchestown
Redcar
Ripon
Roscommon
Salisbury
Sandown Park
Sedgefield
Sligo
Southwell
Stratford Upon Avon
Taunton
Thirsk
Tipperary
Thurles
Tramore
Uttoxeter
Warwick
Wetherby
Wexford
Wincanton
Windsor
Wolverhampton
Worcester
York


 

Football on TV

Afghanistan: TEN Sports LIVE
Albania: SuperSport 1 Digitalb
Algeria: Al Jazeera Sports
Argentina: ESPN, ESPN Cono Sur
Australia: ESPN2 Australia
Austria: Sky Go, Sky Sport 1
Azerbaijan: AZTV
Bosnia: Open Broadcast Network, BHT
Botswana: SuperSport 3 Africa
Bulgaria bTV Action
Cameroon: SuperSport Select
Chile: ESPN Latin America Andina
China: CCTV 5, QQ Sports Live
Colombia ESPN HD Latin
Costa Rica: ESPN HD Latin
Croatia: Arena Sport 1
Cyprus: Cytavision, Nova Sports 1
Czech Republic CT4 Sport
Côte d'Ivoire: SuperSport 10
Denmark: TV3 +, TV2, 6'Eren, Canal 9
Egypt Al Jazeera Sports +3
Finland Canal More Urheilu
France beIN Sport 2
Africa, SuperSport 10, Setanta Sports
Georgia: Rustavi 2
Germany: Sky Sport 1, Sky Bundesliga
Greece Nova Sports 1, ERT
Hungary: Digi Sport 1
India: TEN Action, TEN Sports LIVE
Indonesia: SCTV
Iran: Channel 3
Ireland: Sky Sports 2, RTE 2
Israel: Sport 5 Israel
Italy: Sky Calcio 2, Sky Sport 3 Italia
Japan: Sukachan 1
Latvia: Viasat Sport Baltic
Malta: Go Sports 5
Morocco: Al Jazeera Sports HD
Netherlands: Sport1, Eredivisie Live
Northern Ireland: RTE 2
Norway: Viasat Sport, TV2 Sumo
Pakistan: TEN Sports Pakistan
Poland: nPremium 3 HD, Polsat
Portugal: Sport TV2, RTP International
Qatar Al Jazeera Sports HD (JSC)
Romania: Digi Sport 1, Dolce Sport
Russia: NTV+ Football
Saudi Arabia Al Jazeera Sports +3
Senegal: SuperSport Select
Singapore mio Sports 1
Slovakia Jednotka
Slovenia SportKlub Slovenia
Somalia Al Jazeera Sports HD1, Al
South Sudan SuperSport Select, SuperSport 10, SuperSport 3 Africa
Spain C+ Liga de Campeones / HD
Sri Lanka TEN Action, TEN Sports LIVE
Sudan Al Jazeera Sports +3, Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +4
Swaziland SuperSport Select, SuperSport 10, SuperSport 3 Africa
Sweden Viasat Sport
Switzerland SF zwei
Syria Al Jazeera Sports +3
Tanzania SuperSport 3 Africa, SuperSport 10, SuperSport Select
Thailand True Sport HD, True Sport 1
Togo SuperSport 10, SuperSport Select, SuperSport 3 Africa
Tunisia Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +3, Al Jazeera Sports +4
Turkey Dsmart Isteizle Live
Uganda SuperSport 10, SuperSport 3 Africa, SuperSport Select
Ukraine 2+2
United Arab Emirates Al Jazeera Sports HD1, Al Jazeera Sports +3, Al Jazeera Sports +4
United Kingdom Sky Sports 3D, Sky Sports 2/HD, Sky Sports Events Centre
United States FOX Deportes, Fox Soccer Channel, Fox Soccer 2Go
Uruguay ESPN Cono Sur, ESPN HD Latin
Venezuela ESPN HD Latin, ESPN Venezuela
Yemen Al Jazeera Sports +4, Al Jazeera Sports +3, Al Jazeera Sports HD1
Zambia SuperSport Select, SuperSport 3 Africa, SuperSport 10
Zimbabwe SuperSport 3 Africa, SuperSport 10, SuperSport Select



© Live-Streaming.net - Privacy Policy | Contact Us | Notice & Takedown

* Advertising disclosure: Links to bookmakers are sponsored ads and the website will receive a commission from visitors following them and signing up.

* 18+ Only - Gamble Responsibly.